BubbleWrap

BubbleWrap dla iPhone

Bąbelkowa folia - fajna rzecz

Wszyscy znają folię bąbelkową służącą do opakowywania przedmiotów. BubbleWrap to jej wirtualny odpowiednik na iPhone i iPod Touch.BubbleWrap to gra, w której zmagamy się z upływającym czasem przebijając jak największą ilość foliowych bąbelków.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Relaksująca
  • Realistyczna

Wady

  • Brak

Niezbędny
10

Wszyscy znają folię bąbelkową służącą do opakowywania przedmiotów. BubbleWrap to jej wirtualny odpowiednik na iPhone i iPod Touch.

BubbleWrap to gra, w której zmagamy się z upływającym czasem przebijając jak największą ilość foliowych bąbelków. Swoje rekordy można zapisywać na tablicy wyników. Gra pomimo prostoty bardzo wciąga, daje dużo frajdy i naprawdę odstresowuje. Przebijane bąbelki wydają realistyczny dźwięk, choć niestety uczucie pod palcami jest inne niż prawdziwe. Niewątpliwą zaletą BubbleWrap jest to, że folia nigdy się nie kończy i można ją nosić zawsze ze sobą.

Jeśli jesteś maniakiem przebijania bąbelek, BubbleWrap sprawi, że nie będziesz już specjalnie kupować rzeczy na Allegro, tylko po to by móc postrzelać z folii. Wszystkim innym gra zapewni chwile relaksu i oderwania od rzeczywistości.

Poprawiona grafika i fizyka gry.

Zmiany

  • Poprawiona grafika i fizyka gry.

Najczęściej pobierane Gry na iphone

BubbleWrap

Download

BubbleWrap 1.8.1

Opinie użytkowników o BubbleWrap

Sponsorowany×